vodafone

Vodafone Cep Avantaj Dakika ve SMS sorgulama

Bildiğiniz gibi Vodafone’da faturalı tarifeler arasında Genç Avantaj tarifesi ile aylık 500 her yöne + 5000 sms bunun yanında facebook, twitter bedava. Öğrenciler için ideal bir tarife olan Genç Avantajda, tek sıkıntı kota sorgulama dakika ve sms’in ne kadar kaldığıdır.

Vodafone’un resmi sitesinde arama kısmına  *456#1116# yazıp aramaya bastığınız da otomatik servis mesajı olarak kalan dakika ve mesajları görebilirsiniz. Ancak Samsung androidli telefonların bazıları bunu desteklemediği için bu telefon sahipleri mağdur kalıyor.

SMS ile öğrenme yolu ise Genç Avantaj bölümünde yazmıyor. Ancak benim rastgele bulduğum SMS’i sizlerle paylaşıyorum.

Mesaj olarak;

OZET yazıp 7048‘e gönderdiğinizde ücretsiz olarak paketiniz ile ilgili tüm bilgileri alıyorsunuz.

Genç Avantaj tarifesinde ayrıca +5 TL ödeyerek 12 aylık taahhüt verdiğiniz de ise 500 dakika ek olarak geliyor ve 1000 dakika oluyor. Yani toplam ödeyeceğiniz ücret 30 TL oluyor. 1.1 TL’de vergi alındığı için 31.1 TL son olarak ödeceğiniz fatura tutarı. 12 aylık taahhüt yaptınız ancak başka bir operatöre geçmek istiyor veya geçtiyseniz kullandığınız ay kadar 20 TL cayma bedeli ödüyorsunuz.

 

“Vodafone Cep Avantaj Dakika ve SMS sorgulama” için 4 yorum

  1. Kısa bir süre önce bende vodafone’dan ayrılıp avea’ya geçtim. hem ucuz hem de sistemleri iyi.

  2. Bende bu tarifeyi kullanıyorum. Ancak nasıl dakika sms sorgulayacağımı bilmiyordum. Teşekkur ederim paylaştığız için vodafone bile paylaşmıyor valla..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir