samsung-vip-eglence

Vip Eğlence İptali

Vip Eğlence Saçmalığı Nedir?

VIP EGLENCE Paketi; paketi satın alan kullanıcıların wap.resimmelodi.com sayfasından sınırsız logo, müzik, video indirebildiği mobil servistir.

İnternet üzerinde gezerken, site üzerinde saçma sapan bir yazı ve onaylıyor musunuz? yazdığında onaylıyorum diyip bodozlama girdiğinizde ne hikmetse telefonunuza mesaj geliyor ve vip eğlence paketine kayıt oluyorsunuz.

Sistemi bi türlü çözemedim ama Vip Eğlence’ye kayıt olduysanız ve iptal ettirmek istiyorsanız.

IPTAL EGLENCE yazıp Avea ve Turkcell için 5454,
Vodafone için 3520 numarasına göndermek yeterlidir.
İptal talep edilen hafta için ücret iadesi yapılmaz.
samsung-vip-eglence
Ayak üstü sağlam dolandırıcılık. Hattım faturasız olduğu ve içerisinde 12 TL olmadığı için benim TL’leri uçuramadı. Hemen arkasından iptal ettim ama yeniden TL yüklediğimde gider mi bilmiyorum.

Saçma salak bu aptal dolandırıcılık sistemlerinden bıkmadılar.

“Vip Eğlence İptali” için 4 yorum

  1. tam bir dolandırıcılık..bana da aynı şekilde bir üyelik başlattılar.. ben aveanın jet wifi sini kullanıyordum..Bana üye olduğum saati gece saat 12 gibi söylediler. sorun şu ki ben jet wifiyi işyerimde sdce mesai saatlerinde kullanıyorum. evimde kablolu internetimi kullanıyorum.. burdam bile nasıl bir dolandırııcılık oldugunu anlayın.. 12 aylık sözleşmem olmasına rağmen bu iğrençlikten midem bulandı diye cezasına bile razı olarak sözleşmemi feshetmek için hemen işlem başlattım.. biz düştük umarım siz düşmezsiniz

  2. Bazı kişilere mesaj geliyor ancak ablama ve bana gelmedi.İkimizinde faturası 90 TL olmuş.Tam bir sahtekarlık!

  3. Vip eglence hatti tamamemen para agacim eglence sitesidir ne kadar insanlari kekleyebilirlerse iste o kadar yoluyolar biZi VİP EGLENCE yazan hic bir yaziya tiklamayim tiklarsaniz gecmisolsun otomatik olarak haftalik 12 tl hesabinizdan dusuyor aboneligi iptal etseniz bile lutfen bu gibi uckagitcilara malzeme olmayin.

  4. Anlamadığım olay. Bir siteye girerken kabul ediyor musunuz? yazdı. Kabul edip girdiğimde direk telefonuma mesaj geldi. Operatörlerde bu soyguna göz yumuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir