iGo Türkçe Navigasyon Uygulaması

Google Android işletim sistemi olan telefonlarınız için navigasyon uygulamalarından içerisinde en iyi olan iGo yazılımını sizlere anlatacağım. Öncelikle uygulama, bulunduğunuz yerin enlem ve boylam koordinatı, bulunduğunuz cadde, sokak, mahalle, ilçe, il olarak nokta şeklinle gösteriyor. Yani Tüm Türkiye haritaları güncellenmiş ve İzmir’den Kars’a kaybolmadan gidebilirsiniz. Ayrıca program GPS uyumlu telefonlarda çalıştığı için herhangi bir ücret, tl ve kontör harcamıyor. iGo tamamen ücretsiz bir programdır.

Birazdan yükleyeceğimiz iGO uygulamasını sürümü v8.4.2.139242, Başarsoft işbirliğiyle 2011.3 Q1 (110502) R3 sürümü. KKTC ve ufak bir de radarların bulunduğu dosya vardır. Radar, yani yolda giderken pusu atan polislerin yerleri kaydedilmiş.  icon smile iGo Türkçe Navigasyon Uygulaması Tabi buna güvenip yapıştırmayın polisler farklı yerlerde olabilirler.

igo my way navigasyon iGo Türkçe Navigasyon Uygulaması

1)Öncelikle aşağıdaki dosyayı indirip ( şifresizdir ) telefonunuzun hafıza kartına atın. Buradaki dosyalar,  navigasyon ve menü dilinin Türkçe olmasını sağlayacak. Komik olması için Laz versiyonu da vardır icon smile iGo Türkçe Navigasyon Uygulaması

Linkler kaldırılmıştır.

225 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir