cin-isi-kizlar

Hamam Otu Tozu Kullanın İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

İnsanlar genel olarak kıllar ve tüylerden hoşlanmaz. Özellikle ayak, kol, göğüs, koltuk altı gibi yerlerden. Gerek bayan gerek erkek olsun bir çok insan bu kılları giderme yollarına başvurmuştur ( lazer epilasyon, çam sakızı tarzı ağdalar ) Genellikle acı çekilen yöntemlere artık son veriyoruz.

Hamam Otu Tozu..
Anlatılanlara göre çok eskilerden var olan bu ürünü, kolay, hızlı ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylere son veriyor. Ufak nemlendirici krem kutularında satılan ürün, beyaz renkte olup pudra şeklindedir. Fiyatı ortalama 3-4 TL civarıdır. Aktarcı dediğimiz bitkisel ürün satan mağazalardan ürünü elde edebilirsiniz.

Hamam Otu Tozu Nasıl Kullanılır?
İçine çamur gibi cıvıyacak şekilde biraz su koyun ve karıştırın. Cıvıdıktan sonra kılların, tüylerin üstüne sürün ortalama 3-4 dakika sonra elinize lif gibi bir bez alıp sürdüğünüz yerlere sürterek kılların dökülmesini sağlayın. Acısız ve sızısız anında kıllarınızdan kurtulacaksınız.

Tüyler Kaç Hafta Sonra Çıkar?
Tüylerinizi hamam otu ile döktükten sonra 2-3 hafta için tüyler çıkmaya başlayacaktır. Jilet gibi tüyü dipten almadığı için döktüğünüzden 2 kat daha fazla çıkmaz. Yavaş kıllar azalır. Düzenli kullanırsanız üründen tam verim alabilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Ürünü göz ve yüzüne kesinlikle teneffüs ettirmemelisiniz. Bu yüzünde tahrişe neden olabilir ve istenmeyen sonuçlar elde edebilirsiniz, hatta ağır yaralanmalara bile maruz kalabilirsiniz.

Sonuç olarak, ağda gibi yöntemleri kullandıysanız bir bu yöntemi kullanmanız size bir alternatif olacaktır. Ama emin olmalısınız ki pişman olmayacaksınız.

“Hamam Otu Tozu Kullanın İstenmeyen Tüylerden Kurtulun” üzerine 228 yorum

  1. Yaaa bana yardım edin lütfen yaza düğünüm var ben 4 aydır hamamotu tozunu kullanıyorum yüzüm hariç heryerime bazı bölgelerde göbek vs. Pürüzsüz oluyor ama bacak kalça gibi yerlerde sanki jiletle kesilmiş gibi oluyor kırıyor tüyleri elimi değdiğimde kılları hissediyorum birde birsürü kırmızı sivilce gibi şeyler çıkıyor vücudumda neden oluyor böyle kıvamınıda iyi ayarlıyorum pûrüzsüz olan yerlerde birkac gune çıkmaya başlıyor bana önerisi olan var mıı lazere gidemem daha öncede dr. Eldiveni ağda epilator denedim devam edemedim acı ve izler yüzünden lütfen yardımmm

  2. Ya bişey dicem. Yarın düğünüm var. Ve elbette düğün sona erince özel olarak ne olacağını biliyorsunuzdur. Söylemek istemem. Kocama sordum kıllı kıllı kabul etmez misin diye. Yok diyo illa temiz olcak yoksa şey yapmam diyor. Bu hamam otunu kullanmasını bilen benim yaşımda bir kuzenim var. Onunla birlikte tüm vücudumu temizleidk. Ve özellikle bikini bölgem bebek poposu kadar temiz ve yumuşak. Hele bacaklarımı göreceksiniz. Şu reklamlarda olur ya hani, böyle tertemiz sanki zaten hiç kıl yokmuş gibi. Aynen o şekilde. Kesinlikle deneyin arkadaşlar. Yarın gece için artık çok rahatım.

  3. Ben jilet vurdum tahriş oldu ya. Bu üründen korkuyorm ama tüyleri geç cıkarıyosa ve ten yumuşak oluyosa çok guzel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir