cin-isi-kizlar

Hamam Otu Tozu Kullanın İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

İnsanlar genel olarak kıllar ve tüylerden hoşlanmaz. Özellikle ayak, kol, göğüs, koltuk altı gibi yerlerden. Gerek bayan gerek erkek olsun bir çok insan bu kılları giderme yollarına başvurmuştur ( lazer epilasyon, çam sakızı tarzı ağdalar ) Genellikle acı çekilen yöntemlere artık son veriyoruz.

Hamam Otu Tozu..
Anlatılanlara göre çok eskilerden var olan bu ürünü, kolay, hızlı ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylere son veriyor. Ufak nemlendirici krem kutularında satılan ürün, beyaz renkte olup pudra şeklindedir. Fiyatı ortalama 3-4 TL civarıdır. Aktarcı dediğimiz bitkisel ürün satan mağazalardan ürünü elde edebilirsiniz.

Hamam Otu Tozu Nasıl Kullanılır?
İçine çamur gibi cıvıyacak şekilde biraz su koyun ve karıştırın. Cıvıdıktan sonra kılların, tüylerin üstüne sürün ortalama 3-4 dakika sonra elinize lif gibi bir bez alıp sürdüğünüz yerlere sürterek kılların dökülmesini sağlayın. Acısız ve sızısız anında kıllarınızdan kurtulacaksınız.

Tüyler Kaç Hafta Sonra Çıkar?
Tüylerinizi hamam otu ile döktükten sonra 2-3 hafta için tüyler çıkmaya başlayacaktır. Jilet gibi tüyü dipten almadığı için döktüğünüzden 2 kat daha fazla çıkmaz. Yavaş kıllar azalır. Düzenli kullanırsanız üründen tam verim alabilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Ürünü göz ve yüzüne kesinlikle teneffüs ettirmemelisiniz. Bu yüzünde tahrişe neden olabilir ve istenmeyen sonuçlar elde edebilirsiniz, hatta ağır yaralanmalara bile maruz kalabilirsiniz.

Sonuç olarak, ağda gibi yöntemleri kullandıysanız bir bu yöntemi kullanmanız size bir alternatif olacaktır. Ama emin olmalısınız ki pişman olmayacaksınız.

“Hamam Otu Tozu Kullanın İstenmeyen Tüylerden Kurtulun” için 213 yorum

 1. Valla okurken hem şok geçirdim. Hem de bool bool eğlendim. Birisi zehirlendi. Birileri öldü. Öbürü evi kokuttu diye evden altıldı. Ürünün içinde KÜKÜRT denen ve malesef çilek aroması kokmayan bir MADDE var. Bu maddeyi SICAK ortam aktive eder. Duştan önce kürünüzü uygulayıp ILIK yahut soğuk su ile durulanın. Götünüz üşüsün 2 dk. bişeycik olmaz. Durulanmayı bitirip hemen ortamda ki kükürtlü suyu uzaklaştırın. Sonra sıcak suya geçin. Ha bu bebeksi cilt etkisini ise KÜKÜRT yapar ayrıca. Uzun süreli yumuşaklık elde ederdiniz. KÖKTEN çözüm değil. Düznli kullanımda azalma olur. Kökten çözüm için epilasyon yahut lazer epilasyon yapmanız gerek. Bir çok ÜNLÜ* tüy dökücü krem markalarının kokusuda oldukça TİKSİNÇTİR. Tahammülü zordur. Onu uyguluyorum tüyün çıkması 3 haftayı buluyor. Bu arada YAŞ ve GENETİKLİK ve deri HASSASİYETİ etkiyi değiştirir. Ben allerjik yapıda hassas cilde sahibim. Depilasyonu yapınca deride hafif yanma oluşunca durulyorum çünkü o süreçten önceye kadar TÜY kopmuyor. O yüzden siz o yanma hissini bekleyin. Zira bende ki 5 dk sonra gelen yanma hissi sizde 15 dk sonra gelir. Bu TAMAMEN kalıtsallık ile alakalı bir durumdur.

 2. Ben kullandım kokusu evet kötü ama dayanılmayacak gibi değil ben 3dk beklettim çünkü korktum ama 3dk da hepsi gitti. Yanma bende olmadı ama bazen olabiliyorr

 3. işk yorumu okumamla domino taşı gibi sona geldim. öldüm gülmekten. kıl sorunu falan kalmadı. sahi azaltıyor mu ya?

 4. defolun gidin be yok hamam otu ıyımıs yok jilet gibi almazmıs bunları yalanlara dolanlara ugrasmayın akrdaslar boynum ve ensem omuzlarımla bırlestı goyuslerım felan cok kıl var dı kullandım duzenlı olrak 2 sene boyunda co fazlalastı jiletten alınmıs gibi sert ve dik cıkıyor tşort giyiyorum tel gibi tşortten dısarı ckıyor sonra bırkısı tavsıyesıyle lazere gıttım boyunumu ve ensemı aldırdım ılk seansta kıllar /50 azaldı yarında 2 ci seansım var onlarla ugrasmayın ense ve boyun altı 70 tl cok iyi bunlar cok kötü tahrıs edıyor goysumde 3 yerınde misket kadar siyah noktalar var gecmıyor doktorlara gıttım sakın yapmayın

 5. 45 yaşındayım ama hamam otu tozunu ilk defa yakın zamanlarda duydum ve yoğun bir araştırmaya girdim. Bu sitedeki yorumları da okudum ama çok net değerlendirme yapan bulamadım maalesef. Yine de alıp denemeye karar verdim.
  Online satış yapan bir aktardan aldım. Bir gül kokulu var bir de standart. Gül kokulu 75 gr, standart 100 gr. İkisinin fiyatı da 3 tl.

  Online aldığım için sayıca çok aldım ki, ölçü vs bilmediğimden yetersiz kalmasın diye.
  Değerlendirmelerimi kısa tutmak için maddeler halinde yazıyorum:

  1- Öncelikle koku olayı bazılarının bahsettiği gibi lağım gibi değil. Hoş olmayan bir koku ama iğrenç falan da değil. Gayet normal tahammül edilebilir ve insanı rahatsız etmeyen bir koku. (farklı karışımlar kullanılıyorsa belki koku da farklı olabilir)
  2- Gül kokulu ile standart arasında koku çerçevesinde neredeyse hiç fark yok o nedenle 25 gr eksik almayı anlamsız buldum
  3- 1 poşet (100 gr) iki bacak için yeterli. Tüm vücut düşünenler bence 200 gr kullanmayı hesaba katmalı.
  4- İlk deneyimi bir başkasına gül kokulu ile yaptım ikinciyi kendime standart ile. Gül kokulu olanı fazla etkili bulmadım ama ikincisi beni çok şaşırttı.
  5- Standart olanı çok akışkan olmayan macundan biraz cıvık, normal koyuluktaki bir losyon kıvamına getirdim. Elimle bacaktan yukarılara kadar sürdüm. Aslında genital bölgeye sürülmemesi konusunda uyarı var ama sürerken sabunlanır edası ile ön kısmın tamamını, alt kısımda ise bikini bölgesinin biraz iç kısmına kadar sürdüm. Sürmem ile özellikle genital bölgenin popoya yakın çevresinde inanılmaz bir yanma oldu. Spordan hemen sonra yaptığım için normalde farkedilmeyen sürtünme alanı olabileceğini düşündüm ama farklı bir sebep de olabilir. Çabucak kollarıma da sürdüm bir de aksi yönde uyarılara rağmen test amaçlı çene bölgeme de. Yanma fazla olduğundan henüz ikinci dakikada yıkama kararı aldım. Bu noktada şok oldum zaten. Normalde kremlerde bazen yarı kopmalar, saniyelerce kazımalar buna rağmen geride tüy kalamasına alışkın olduğumdan benzer bir sonuç bekledim sadece 2 dk durduğu için. Su değer değmez sürdüğüm yerlerde hiç tüy olmamış gibi bir temizlenme oldu. Elime kese aldım ve su akarken keselemeye başladım. Hani reklamlarda olur ya, manken kolunun bir kısmının üzerine elini tutar sonra yavaşça üzerinden geçirerek aşağı kaydırır, alttaki deri bozuk iken elinin geçtiği bölge anında yeni doğmuş bebe cildi gibi olur, bende de aynen öyle oldu. Tek bir tane bile yarım tüy, seyrek kalıntılar olmadı. Sadece karışımın değmediği çukurda kalan küçük bir kasık bölgesinde azıcık tüy kaldı. Demek ki düzgün bir karışım ve dengeli bir yayım yapılırsa 120 saniye bile yeterli olabiliyormuş.
  6- Çeneye uyguladığım alanda hiç sorun yaşamadım, ta ki nemlendirici yüz kremimi sürene kadar. Krem sürdüğüm an bir yanma hissettim ve o yanma sonucu çene bölgemde ertesi güne kadar devam eden bir hassaslık oluştu.
  7- Genital bölgenin değdiği kısımlarda yanma yıkandıktan sonra ciddi oranda azaldı, ertesi gün ise tamamen normale döndü
  8- Jiletle aldığım zaman bacaklarda ertesi gün elime tüylerin uçları küçük dikenler gibi batardı. Bunda ertesi gün bile bacaklarım yumuşak, tüy ise hala hissedilmiyordu. Sonuçta bu da tüyleri deri hizasında alıyor ama jilet hem tüyün kalın orta kısmından temiz bir kesik ile almasından tüyün çıkışı daha sert bir his veriyor hem de deriyi kazıdığı için sonrasında lif/kese uygulaması tahriş edebiliyor. Bunda tüy bir anlamda yanıyor ve cilt hizasında alınmasına karşın geriye kalan uç kısım yanık ve zayıflamış bir halde oluyor o nedenle muhtemelen çıkışında doğal olarak elimize batmayacağı gibi tam çıkışının gözükmesi jilettekinden daha ince olduğundan, geç çıkıyor etkisi verecektir. Saçlarınızı düşünün, yanan kısım daha zayıf uzar, kesilen ise güçlü ve kalın gözükür. Burada da mantık aynı.

  Deneyimlerim şimdilik bu kadar. Umarım kullanmayı düşünenlere yaralı olur.

  1. 1: hamileler buraya ürünü kullanabilir mi
   2: bikini bölgesinin tamamına sürmek sorun olur mu

 6. Hamam Otu çok eski dönemlerden beri Anadolu kadınları tarafından dikkatle kullanılan ve günümüzde bile dikkatle kullanılması gereken tüy dökücü özelliği olan bir maddedir. Fakat adında “ot” sözcüğünün geçmesi ya da aktarlarda satılıyor olması  sakın sizleri yanıltmasın. Bu noktada bu ürünleri satan firmalar çoğunlukla tüketicilerin bilinçsizliğinden yararlanıyor. Zira gerçek Hamam Otu, arsenik ve kükürtten oluşan kimyasal bir karışım olup hiçbir şekilde bitkisel bir ürün değildir. Eğer bir ürün Hamam Otu adı altında satılıyor ve bitkisel bir çözüm olduğu iddia ediliyorsa o ürünün gerçek Hamam Otu’yla uzaktan yakından bir ilgisi yoktur.  Olsa olsa Hamam Otu’nun adının popülerliğinden yararlanılarak size sunulan onlarca tüy dökücü krem çeşidinden yalnızca biridir.

  Hamam Otu’nun temel bileşenlerden arsenik ise çoğunuzun bileceği  gibi fare zehirlerinin içinde kullanılan oldukça etkili bir zehir. Ve bu yüzden, adı Hamam Otu olmasına karşın kullanımının en tehlikeli olduğu yerlerden birisi de hamam ya da banyo gibi buharlı ortamlar. Çünkü buharlı ortamlarda Hamam Otu’nun temel bileşeni olan arsenik, solunum yoluyla ciğerlerinize kadar ulaşarak çok kısa sürede zehirlenmenize neden olabilir.

  Hamam Otu’nun bilinen bir diğer adı zırnık otudur ve daha çok deri sanayinde kılları deriden ayırmak için kullanılır. Halk arasında Hamam Otu olarak adlandırılmasının temel nedeni de budur. Son derece zehirli olan bu maddeye duyarlı bünyeler daha ilk kullanımdan itibaren çok ters tepki gösterilir. Bilinçsiz kullanılması durumunda ise Hamam Otu öldürücüdür! Solunum ve dolaşım sistemi felcine bağlı olarak önce komaya ve ardından ölüme kadar uzanan bir sürece kadar gidebilir. Bulantı, baş dönmesi, vücutta morarmalar, kusma ve kustuğunuzda sarımsak kokusu algılamak, bilincinizin bulanmaya başlaması Hamam Otu kaynaklı zehirlenmenin en tipik belirtileridir. Bu tür yan etkilere maruz kaldığınızda hiç vakit kaybetmeden doktora gitmeniz gerekir. Kısacası Hamam Otu son derece dikkatli kullanılması gereken zehirli bir maddedir.

  1. Solumakta olduğun havanın içinde birçok zararlı partikül mevcut zaten. Bu tozun içindede mevcut olduğunu iddia ediyorsun mümkündür. Ancak birçok maddede birçok etken ve zararlı madde mevcut. Bunlar ise belirli bir oranda tutulur. Oranın üstünde üretimi yapılamaz. Yani yasalar tüketiciyi ve üreticiyi zarara uğratmamak adına, yasalarca oranları sabitlemiştir.

 7. Ben hamam tozunu her yaz olmak üzere 2 yıl kullandım benim kolunda ben olduğu için kıllar çıkıyor onun için yaptm BN her iki koluma göğüsume yaptım çok iyi geldi kıllar eski haline gelmesi 1 buçuk ayı buluyor BN 3 ayda sadece 2 defa denedim bana yetiyordu kisin ise eski haline geliyor ama kullananlar için kokusu çok kotu banyoda yaparsanız eğer sicak su buharlı kullanmayın kokusu dagaliyor her bir apartmanda yaşıyorsanız sizin için çok zor olabilir çünkü kokusu dağıldıktan sonra apartman sakinleri hepsi sokağa dökülüyor sizden isteyim bence gece. Yapın mümkünse saat 3 gibi yapın kokusunu kimse fark etmez banyoyu iyice yıkayın ve havalandirin kesinlikle ılık su kullanın ve bir kaba tozu döktükten sonra eğer varsa evde gülsuyu biraz dökün içine kokusu için güzel bir koku alırsınız kılların azalmasına gelelim kıllar azaliyormu çok az hatta eğer başka ürünler denediyseniz kremler gibi kesinlikle azaltmaz tam tersine çok cikartir ben denedim kutulu hamam tozunu almayın kilolu alin aktarlarda satılan kutudakiler hic fayda vermiyor ve size daha pahalı geliyor bence aktarlarda alin daha uygun ve hic bir katkı maddesi yok

 8. anus bolgesindeki kıllar için çözüm arıyordum. gecen gün deneyeyim dedim. hem cilde hem de kıllara cok iyi geldi. hatta esim benimle anal seks yapmak istedi. korktugum için istemedim. sizce nasıl olur? denesem mi kızlar?

  1. Anal sex hem dinen yasak hem saglik acisindan tehlikeli ileride büyük tuvaletini tutamazsin ve kolon kanseri olabilirsin ayrica esini escinsellige yöneltebilir sakin kesinlikle deneme

    1. Hanfendinin söylediği doğrudur. Dinen livata yani arkadan ilişki Günahtır. Çünkü anüsün yapısı, İçten 》 Dışa çalışır. Kaslar içtekini dışa Ikınma mekanizması gibi çalıştırır. Ama sen anal ilişki yaparsan bu kas dokusu zarar görür. İlerleyen yaşlarda işlevini yitiren kas işini yapamaz ve dışkıyı geldiği gibi bırakır. Ayrıca dışkıdan kaynaklı bakteri-virüs ve mikrop bulaşması ise ilişkide ki her İNSANI taşıyıcı yada hasta etme riski oluşur.
     Ayrıca livatanın günah olduğu ayetlerdede belirtilir. Yorumdan önce açıp vakıp okuyunuz.

 9. Ya arkadaşlar ben genetal bölgeye yapıcam cildi hassas değil ilk defa kullancam kullananlar bilgi verebilir mi

 10. arkadaşlar ne nasıl kaç dakika demeyin sizin cildinize uygunmu önce ona bakın her insanın cildi farklı bana iyi gelen size iyi gelmeye bilir bu yüzden size önerim bacakta küçük bir bölgenizde deneyin yukarıdaki uyarıları da dikkate alın göz ve yüzünüze nufus ettirmeyin

 11. evet 3-4 hafta sonra yazarım demiştim ama aradan 10 gün geçti ve resmen jiletle alınmış gibi çıktı millet. denemeyin bence çok fazla çoğalttı tüylerimi keşke kullanmasaydım 😀

 12. Arkadaşlar ben uzun zamandır kullanmayı düşünüyodum ama burdaki yorumları okuduğum için çekiniyodum bi zararı olur diye. Düne kadar 😀 Dün acilen biyere gitmem gerekiyodu en kısa zamanlı çözüm bu olduğundan gittim eczaneden aldım. sürdüm tüm bacağıma 3-4 dakika kadar bekledim kokusu berbat bu arada ben ameliyat maskesi taktım sürerken 😛 Birde yaparken altınıza bi gazete koyun ve elinize falan eldiven takın bence kokusu kalıcı biraz çünkü. Her neyse sonra girdim banyoya güzelce keseledim şohbenin altında. İnanamadım ya bu kadar pürüssüz olucağını hiç düşünmemiştim. hem tertemiz hemde yumuşacık oldu bacaklarım bi kaşınma falanda söz konusu olmadı. 3-4 Hafta kadar bekliycem bakalım eğer tüylerim jilet gibi çıkmazsa bundan sonra hep bunu kullanıcam. Tamam çok kötü kokuyo ama ayda bir tahammül edicez napalım o kadar sene ağdaya dayandık bunamı dayanamiycaz 😛 her neyse ben kullanın derim bende bir problem çıkmadı hemde cildim kolay kolay herşeyden etkilenir. görüşürüüz 😀

 13. bu arada lütfen bu kıl sorununu ciddi bir şekilde çözen biri varsa bana bildirsin obeşyüzyedi üçyüz elli yedi seksenüç seksensekkiz ankaradayım hamam otu yağına okadar yorum varki insanın kafası karışıyor

 14. demekki tüysüz erkeklerin yada bayanların böyle derdi yok belkide kılsız erkeklerde kılları çıksın diye defalarca jilet vuruyorlardır

 15. merhaba ben çatalıma uyguladım cillop gibi oluverdi bal kabağı gibi tertemiz.2.5 haftada 3 asagı 5 yukarı cıkmaya baslıyorlar.kıl dönmesınden bıcak altına yatmıs iseniz operasyon bolgesıne uygulamayın yanmaya yol açıyor diğer türlü yüzünüz hariç heryere uygulayabilirsiniz vücüdunuzda bu ilac sayesınde şekiller bile yapabılırsınız.5 dakika dan fazla bekletmeyın olacagı varsa 5 dakıka kafi geliyor…

 16. arkadaşlar bunun yağı çıktı. bende aldım kullanmaya başlıcam. hem fiyatıda uygun. deniyim sonuçlarını size yazarım.

 17. Arkadaşlar şu yukarda yorum yaptıklarını zanneden ve kendilerini çok bilmiş gibi göstermeye çalışan m.a.l. kızları dikkate almayın Yok kokusu cok ağarmış yok evden 1 haftada çıkmıyormuş bunu yazanlar eminimki 1 kere bile kullanmamışlardır..Adam gibi gerçekci yorum yazın kokuyormu? evet kokuyor ama abartmayınnn!!! Artı normal bir insanın vucüdunda tüyleri azaltıyor ama dikkat edin NORMAL insanlar diyorum yukarda mal mal yorum yazan şapşallardan bahsetmiyorum 😉

  1. Evet kokuyo ama haklisin oyle sinecek kadar degil. Ben gül kokulusunu buldum kadıkoyde bi aktarda asayukari 200gr lık bir pakette onda inanilmaz daha az kokuyo ve digerinden daha yumusacik yapiyo.

 18. Zehirlenme belirtileri:
  Bulantı, kusma, kusmukta sarımsak kokusu, karın ağrısı, kanlı-müküslü ishal, kanamalar, hipovolemik şok, böbrek yetmezliği görülür. Morarma, bilinç bulanıklığı, koma, yavaş yavaş güçten düşme, boşaltım bozuklukları, deride tümör meydana gelmesi, şuur bozukluğu, sinir sistemi bozukluğu, kansızlık ve tırnaklarda tipik çizgilerin belirmesiyle belli olur. Solunum ve dolaşım merkezleri felcine bağlı olarak koma ve ölüm meydana gelir.

  Bu belirtiler başladığında bir kaç saat içinde zehirlenme ve ölüme neden olabilir.

  Bunlardan biri veya birkaçı var ise acil olarak en yakın sağlık kuruluşuna gidiniz.

 19. ben zehirlendimmm kesinlikle kullanmayın iğrenç ötesi birşey nette araştırdım ölen bile olmuş kesnlikle tüy için kendnizi riske atmayın ben ölüyordum

 20. arkadaslar yorumları okurken gözumden yaslar geldıgı oldu bazı arkadaslara gece gece ne stres attım sagolun yaaa:-) bende bu urunden kullanmak ıstıyorum en kısa surede denıcem ınsh faydası olursa yazarım

 21. Ya bildiğiniz kükürt kokuyor ne kadar abartıyorsunuz ben çiçek kokulusunu aldım ama pek farketmiyor anlaşılan kokuyu hafifletmiyor yani.Kullandım ben kollarımda ve bacaklarımda ama çok çabuk çıktı sanki ya bir haftada falan ben cildim tahriş olur diye fazlada bekletmemiştim 10 dakika ideal bence bekleme süresi olarak 5 çok az en azından acısı yok tahrişi yok yani ucuzda iyi bence

 22. sakın almayın alırsanız açık havada kullanın evden 1 hafta çıkmıyor kokusu iğrenç

 23. ARKADAŞALAR INANAIN TUP YORUMLARI ÖZENLE OKUDUM BIR COK KİŞİ ŞAKA YA ALMIŞ OLAYI FAKAT ŞU BIR GECEK TÜM DUNYA BU KONUDA COK RAHATSIZ VE KESIN ÇÖZUM YILLARDIRDA BULUNMAMIŞ BIR COK HASTALIGA CARE BULUNMUŞ FAKAT BU KONUDA KESIN ÇÖZUM ASLA YOK HERKES BIRBIRINI KANDIRIYOR BİZİM BİLIM ADAMLARIMIZ KIMYAGERLER OLSUN NEDEN BU İŞE KAFA YORMUYORLAR BUNUN KESIN ÇÖZUMUNU BULAN ULKE NEDEN BIZ OLMUYALIM HERKES BIR FIKIR SUNABILIR ASLINDA ÖRNEGIN BENIM AKLIMA GELEN ŞU BIR COK İNSANDA SAC KIRAN OLMUYORMU VE KALICI OLARAKDA SAC CIKMIYOR DOGRUMU NEDEN BU VİRUSU GELİŞTIRIP İLAÇ HALINE GETIRMIYORUZ VE DENIMIYOR OLAMAZMI SİZÇE BENCE BU KONUYA KAFA YORMAK GEREK VE BUNU BULAN KİŞİ INANILMAZ PARA KAZANIRHERKEZE SEVGILERIMLE IYI GUNLER

 24. MERHABA . BEN HAMAM OTU TOZU SATICISIYIM. YANİ SEYYAR SATICI GİBİ BİRŞEY . BU ÜRÜNLER TAMAMEN DOĞAL ASİTAL YAPISI SAYESİNDE TÜYLERİ KOK ÜZERİNDEN KESİYOR VE AZALTIP İNCELEREK CIKMASINI SAGLIYOR. HERKEZE TAVSİYEM KULLANIM. BEN SÜREKLİ KULLANIYORUM KARI GİBİ ADAMIM 😀 tüysüzz

 25. valla ne diyecegimi sasirdim arkadaslar bende aldim kullanmadan önce yorumları okuyup öyle kullanayım dedim ama gülmekten öldüm simdi kullanmaya gidiyorum ..bakalım sonuc ne olcak.kokudan yana derdim yok ama ölüm riski var diyenler duydum sonucu bildiremezsem anlayinki tahtalı köyü boyladim 🙂

 26. sanırım 4-5 dk dan fazla tutmamalısınız.

  (kemal 19 TEMMUZ 2011
  Amma kafa ütülediniz ha bu kadar konuşacağınıza gidin alın kullanın olursa olur , olmazsa çay demlersiniz :D:D: bu espiriyi bilene )
  çok güldüm yaaa aslında birçok yoruma çok güldüm.

 27. beyler bayanlar kıllara kesin çözüm ;
  tamamen çıplak hale gelip 1400 wat elektrik süpürgesini kıl çıkmasını istemediğimiz yerlere tutuyoruz genital bölgeye uygulamayın soğuk kaçabilir

 28. ben 38 haftalık hamileyim normalde ağda kullanıyorum ama artık çok zor oluyor bu hamam otunu kullanmamın bir sakıncası olur mu acaba lütfen bilgisi olan cevap yazsın

  1. ben 2 gün önce hamamotu aldım banyoda bir miktar hamamotu tozunu jel haline getirip kullandım 10 dakika sonra duruladığımda çok faydalı olduğunu gördüm tavsiye ederim tabi kokusunu genzinize fazla çekmeyin

  2. Yıllardır kullanıyorum gerçekten jilet çok ve tehlikeli ama bazı vucutlar tozun değdiği yeri biraz acıtır ama iki üç kullanımdan sora ten alışır bazılarındada hiç yanma olmaz.

 29. ya kime inancam ben nasıl kurtulcam şu kıllardan o diyo jiletle kesilmiş gibi yapar bu diyo süper yöntem kime inanalım şimdi varmı kanıtınız????
  !!!!

 30. vallaha bende denıycem ama Yorumlarınız cok saçma geldı biri 5 dığeri 15 dk beklet dıyor. ne yapacagımı şaşırdım :))

 31. dün flash tv de gördüm bu hamam otunu,bugunde gittim aldım sözde gül kokulusundan nerde gül kokusu.. bildigin b*k kokuyor ben hayatımda böyle kötü bir koku koklamadım hastalıktan tıkalı olan burnum açıldı.. sonuç ne oldu derseniz bir kutu aldım dedigim gibi güllüsünden, bim marketin yogurdu olan dost yogurt kutusuna bosaldım çeyregine hepsini, su fazla geldi cıvık cıvık oldu yinede şansımı deniyim dedim sürdüm. mal gibi 10 dk bekledım sonra kardesımı cagırdım temizlesın diye sırtımı hiç kıl gitmedi yok olmadı 😀 benim mallıgım kabul ediyorum kıvamı tutturamadım ama kokuda mı benım mallıgım 1,5 saattir dustaydım yeni cıktm hala kokusu burnumda tütüyor amk şeyinin.Bunun kokusu anca hamamda cıkar ondan hamam otu demişler bence asdkasldfg saygılar, sevgiler.

  1. ama hamam otununda kokusu var sadece ona da dayan derim dayanamazsan epilasyon,tüy dökücü krem veya ağda kullancaksın ama çok acı veriyorlar bence dayanmalısın bu kokuya 🙂

 32. ben 3 yıldır kullanıyorum. hiç bir yan etkisini görmedim. tüyü hiç sevmem
  fazla tüyde yok aslında. ama uygun kullanırsanız çok iyi sonuçlar veriyor.kullanmadan önce tüm vucudunuza su tutun. sonra kurulanın ondan sonra sürün.
  ben 20 dakika filan beklyorum. sonrası cillop fiziginizde düzgünse plajda tüm gözler üzerinizde. aktarlarda var parlak kağıtlarda noranında var 2.5 t çok az kokusu var. ben memnunum walla. sadece
  banyodaki taş araları karardı ona yanıyorum..

 33. arkadaşlar cok guzel bşey kıllıydım kullandım kıl kalmadı kızlardan eklıf aldım ama sakın evde kullanmayın pıs koku yapar ben vangölünde kullandım sürdüm göle atladım harıkaa ılkını evde kullanmıştım annem beni 2 ay eve almadı sonrakını gölde kullandım …

 34. arkadaşlar size bir şey deyim bende bütün yorumları okudum bak yeminle söylüyorum bukadar yorum içinde sadece fatma hanımın kullandığı kanaatine vardım gerisi hep boş laflar hamam otunu görseler bilmezler 5 dakkaya kadar tahriş etmez ben 15 dk beklettim bişey olmadı kokuzu kötü diyenlere artık kokusuz olanlar çıktı zerre kokmuyor rahat rahat kullanın boş laflara bakmayın

 35. bütün yorumları dinledim kızlar .Ben 1.5 yıldır hamam otunu kullanıyorum.Bu otu kıllardan kurtulmak için yapıyorsanız ilk önce ağda yaptırıyosunuz,bir gün sonra başlayıp 3 gün süreyle hamamotnu kılsız bölgeye sürerseniz (canınız birazcık yanacak)kılların büyük miktarda azaldığını göreceksiniz.Ama kılların üzerine sürerseniz kılları döker çok az cansız hale getirir,kökten çözüm olmaz. her ağdadan sonra dediğimi yapın farkı göreceksiniz.

  1. fatmacım ne kadar süre beklettin ? bıde hamam otuyla alıp sonra senın dediğin gibi 3 gün köküne sürsek olur mu? yüzüne hiç kullandın mı ? 1,5 yıldır ne kadar azaldı , gerçekten cok kokuo mu ve tahriş edıo mu? bana yardımcı ol nefret edıom kıldan ve ağrılı epilasyondan …

 36. kullanmak istiyorum ama korkuyorum bişey olur diye aldım duruyo cildimde hasar olursa gibi düşünceler:) acaba hamileler kullanabiliyomu

 37. bu kılların allah canını alsında bizde kurtulalım…bende daha yeni denedim bakalım ne olacak bizim kıllar ne zamana gelecek (YUKARDAKİ MEHMET ALLAH CANINI ALSIN SESİN O BARAJIN SUYUNU İNSALLAH BİZ İÇMEMİŞİZDİR):):)

 38. kullanırsanız cok ikkatli kullanın 1 dk için de yıkayın elinezede eldiven takın beni çok fena yaktı. bacaklarım parmak uçlarım yandı..

  1. Ya bende kolama yaptim dirseklerimin yani cok kotu oldu yara gibi yandi resmen izi kalirmi nasi gececk bu

 39. kesın çözümnü ben size önereyım kıllarla barısın bırakın uzasınlar bır toka yardmıyla baglayın bazende örgu örebılrısınız çok uzayınca satısa geçip çorap yunu olarakda satabılrısınız taramayı unutmayın dolaşmasınlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir