AVEA Cepten İnternet 1GB 14.5 TL

Milyonlarda öğrencinin sponsoru olan AVEA, geçtiğimiz günler de faturasız hatlar için 1GB cepten internet paketi için fiyat değişikliğine girdi. Daha önce 1 GBlık paketi 9 TL’den kullanıma sunan AVEA, paketin fiyatını 14.5 TL olarak değiştirdi.

Avea resmi internet sitesinde şu şekilde yazıyor.

Avea’dan siz faturasız hat müşterilerimize özel muhteşem bir teklif.

Artık 1GB internet paketinin fiyatı ayda sadece 14,5TL! Kayıt olmak için tek yapmanız gereken 1GB yazıp 5555‘e SMS göndermek.

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı KALAN yazıp 5555‘e ücretsiz kısa mesaj göndererek ya da Avea Müşteri Hizmetleri’nden (444 1 500) öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.

Paketi aşarsanız Kilobyte başına 0,00492KR ödeyeceksiniz.

WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,2 TL/10KB, Internet APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,5 TL/100KB’dir

“AVEA Cepten İnternet 1GB 14.5 TL” için 6 yorum

  1. Artık 14,5 lira da değil. Kayit olmak icin denedigimde yanlis kisa kod dedi ve arastirdim. 19 liraya yukselmis. Berbat bi durum

  2. avea çok kaliteli fakat 19 tl’lik paketleri tekrardan geçerli olsa daha iyi òlur 😀

  3. Avea neden bu şekilde bir fiyat arttırımına gitti anlamıyorum. Büyük ihtimal Turkcell ve Vodafone ile arasında fiyat farkından. AVEA bu şekilde diğer fiyatlarını arttırırsa çok kaybeder. Ben şahsen Vodafone’dan AVEA’ya geçtim. Çünkü çok pahalılar. Bu şekilde bir fiyat arttırımıyla kaliteli olan operatörlere geçerim.

  4. Avea’nın ücretlendirmesi gerçekten çok iyiymiş. Turkcell’in 250MB’lık paketine indirimli halde 7TL veriyorum her ay. Avea’ya geçmem yakındır.

  5. yoo vodafone kullanıyorum 🙂 ve internet paketi çok uygun. tabi eski sınırsız net paketinin kaldırılması çoook kötü ama 500 mb internet aylık 9 tl ve akşam 9 sabah 9 vodafone içi konuşma veriyor. daha ne olsun ki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir