akbank

Akbank Üyelik Ücreti 65 TL’yi Geri Aldım

Akbank banka hesabıma baktığımda kredi kartımdan üyelik ücreti adı altında 65 TL işlenmiş. Beyin damarlarımın şişmesine müteakip hemen 444 25 25’i aradım. Müşteri temsilcisine nasıl ulaştığımı hala bilmiyorum. Çünkü neredeyse tüm menülere girdim ve müşteri temsilcisine bağlanmak için şuna basın gibi bir şey duymadım.

Bir şekilde müşteri temsilcisine bağlandım. Her zamanki gibi kadın beni büyük bir memnuniyetle, sıcak bir sesle karşıladı. Kadına, merhaba kredi kartımdan kesilen 65 TL’lik paranın hesabıma geri yatırılması demeye kalmadan, üyelik ücretlerini bir defalık kesiyoruz beyfendi şeklinde yanıt aldım.

Maaş kartım olduğunu ve maaş kartımı çıkarmadan önce bir yılda hiç bir şekilde üyelik ücreti alınmayacağının söylendiğini söyleyince hemen geri adım attılar.

Operatör kadın; tüm Akbank üyelerinden bir defaya mahsus 65 tl’lik üyelik ücretinin kesildiğini, maaş hesabı olan müşterilere bu ücretin geri ödeneceğini söyledi.

İşi garantiye alayım diye tekrar sordum; “yani hesabıma getir yatıracaksınız dimi?” dedim. “evet beyfendi 65 tl’lik ücreti hesabımıza geri yatıcağız” dedi.

Bir kaç gün sonra hesabıma baktığımda 65 TL’nin üyelik ücreti iadesi açıklamasıyla geri yatırıldığını gördüm..

“Akbank Üyelik Ücreti 65 TL’yi Geri Aldım” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir