3580’den Gelen İğrenç Mesajlar

3580’den gelen mesajlardan bıkan mağdur arkadaşlar bu şekilde iptal ettirebilir.

3 gün önce telefonumda tanık olduğum bir olayı size anlatmak istiyorum. 3 gün önce telefonuma 3580’den bir mesaj geldi. Açtığımda Ayça, Koray, Bilal gibi garip garip isimlerle ” yok kocamı sevmiyorum, yok karımı aldatıyorum ” gibisinden aşk ve şehvet kokan mesajlar gelmeye başladı. İşin pis yanı mesaj geldikçe TL’den düşmeye başladı. Nedenini internetten araştırdığımda ” kullanıcı kayıt olur ve mesajlar gelir, mesajlaşırlar ” gibisinden birşeyler yazıyor. Yani ben 3580 servisine kayıt olmuşum bu yüzden mesajlar geliyormuş.

Haliyle TL’ler gittikçe moralim bozuluyor diğer yandan saçma sapan DUYGU diye birinin cinsel fantazileriyle dolu mesajlar geliyor. Hemen araştırmaya başladım.

3580’den gelen mesajları nasıl iptal edebilirim? diye.
Mobilarena diye bir servis bu işi yapıyormuş. Kendi sitelerinde de nasıl iptal edeceği yazıyor. Kısa mesaj olarak IPTAL yazıp 3580’e gönderdim. Gelen mesaj Yeterli kontörünüz bulunmadığı için işleminizi gerçekleştiremiyoruz! içimden “vay anasını” diyerek iptal ettirme işlemini bile para yaptıklarını anladım ( küfürler diz boyu )

Neyse şu (0533 746 9503) numarayı bulup, Mobilarena servisine ulaştım ve telefonuma ilginç mesajlar geldiğini ve iptal edilmesini söyledim. Numarayı istediler. Numarayı verip iptal ettirdim.

24 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir